GAP / FIT Travel biuro podróży

O nas

Współpracujemy z wszystkimi polskimi i niemieckimi biurami podróży, w naszej bazie znajdują się tysiące ofert, które aktualizują się 24 h na dobę. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać dla Państwa najlepszą ofertę dostępną na rynku.

U nas można zarezerwować oferty wszystkich polskich biur podróży, m.in. takich jak Itaka, Neckermann, Exim Tours, Grecos Holiday, Wezyr i wielu innych, które znajdą Państwo na naszym portalu www.wakacje.gaptravel.pl w na bieżąco aktualizującej się wyszukiwarce.

Zachęcamy do rezerwowania u nas wakacji z wylotem z Niemiec w bardzo atrakcyjnych cenach. Od lat panująca opinia, że wczasy z Niemiec są tańsze jest wciąż aktualna. Niemieccy organizatorzy istniejący na rynku nawet od kilkudziesięciu lat, zaskarbili sobie względy milionów zadowolonych Klientów, którzy generują dla nich olbrzymią sprzedaż. Dzięki temu wykupują w hotelach na całym świecie oraz samolotach ogromne ilości miejsc, a w zamian otrzymują najniższe ceny i najlepsze pokoje, co gwarantuje wysoką jakość usług za przystępną cenę. Oferty wszystkich niemieckich biur podróży znajdziesz na www.gaptravel.pl

Jesteśmy także organizatorem imprez turystycznych. Naszą specjalnością są obozy kitesurfingowe.

Nasi profesjonalni konsultanci zawsze chętnie doradzą i pomogą w wyborze oferty spełniającej Państwa oczekiwania.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z turystycznym pozdrowieniem,

pracownicy biura podróży GAP Travel
 
 

Współpracujemy z wszystkimi polskimi i niemieckimi biurami podróży, dlatego z nami nie przegapisz żadnej wakacyjnej promocji.


Nasi partnerzy to m.in.:

- polscy organizatorzy:

ITAKA, EXIM TOURS, GRECOS HOLIDAY, WEZYR HOLIDAYS, ECCO HOLIDAY i TRAVEL, PRIMA HOLIDAY, 7 ISLANDS, ATLAS TOURS, SUNSHINE HOLIDAYS, BEST REISEN, OSKAR, WYGODA TRAVEL, COMFORT CLUB, OPAL TRAVEL, LOGOS ŚLIWKA, LOGOS ZNP, KONSORCJUM, ORLICA, MATIMPEX, EASY TRAVEL, TEST TOUR, PLUS, VITKOVICE TOURS i inni.

- niemieccy organizatorzy:

DERTOUR, THOMAS COOK, TUI, NECKERMANN, 5 VOR FLUG, FTI TOURISTIK, JAHN REISEN, CLUB MED, SCHAUINSLAND, 1,2 FLY, BUCHER, ITS, ALLTOURS, BIGXTRA, MEIER'S WELTREISEN, DISCOUNT TRAVEL, LMX TOURISTIK, LTU, SUNTRIPS i inni.

 
 
Nasze biuro: